Anasayfa > Sohbet Chat > Super Webcam 1.0.0.9
Kisa Aç�klama 

   
Üreticisi
Dili
: Ingilizce
Versiyonu:
: 1.0.0.9
Boyutu
: 7 MByte
Eklenme Tarihi:
: 13.09.2008
Lisans
: Shareware
Sistem Gereksinimi
: Windows (Tm)
Ekleyen Kisi
Download Sayisi
: 4928
Tavsiye Sayisi
: 0
 Kullanici yorumlari

 

        Program Kameranz olmasa dahi, internet sitelerinde, kamera ihtiyac duyan yazlm uygulamalarnda, örnein en çok kullanlan Msn programnda, sizin sanki kameranz varm gibi gösteren bir yazlmdr. Kamerann bir çok özelii  mevcuttur. Biz birseyindir.org olarak sizlere bu Devami...


 Açıklama Devamı

        Program Kameranz olmasa dahi, internet sitelerinde, kamera ihtiyac duyan yazlm uygulamalarnda, örnein en çok kullanlan Msn programnda, sizin sanki kameranz varm gibi gösteren bir yazlmdr. Kamerann bir çok özelii  mevcuttur. Biz birseyindir.org olarak sizlere bu özelliklerini resimli olarak aada anlattk. Umarz yardmc olabilmiizdir.

Programn kullanm:

Super Webcam programn açmak için  Balat -> Çaltr -> "C:\Program Files\SuperWebcam\SuperWebcam.exe" -> Enter Yönergesini izleyin.

        Video source  Menüsünden Video file... diyerek istediiniz görüntü dosyasn  (*.avi; *.mpg; *.mpeg; *.dat; *.m1v; *.mp2) sanki kameranz varm gibi görüntülüye bilirsiniz. Bu size msn de konuurken karnzdaki kiiye kameranz açabilirsiniz. Yani kardaki kii sizin kameranz var sanar.  Ama Msn de kameranzn Super Webcam program olduunu tantmalsnz.  Dilerseniz ilk önce Msn de kamera ayarn yapalm.

        Msn Programnz açnz. Araçlar sekmesinden Ses ve görüntü kurulumunu seçiniz. leri deyiniz. Gelen ekran ses ayar penceresi. Bizim burada iimiz yok, O yüzden ileri deyin. Tekrar leri deyin. imdi ekrana gelen görüntü bizim için önemli. Burada resimdeki gibi, Kullanmak istediiniz web kamerasn seçin:
 

        Video source  Menüsünden mage file... diyerek istediiniz resim dosyasn Image Files (*.bmp; *.jpg; *.gif; *.wmf; *.ico) kameranzda görüntüleyebilirsiniz.

        Video source  Menüsünden Desktop... diyerek masaüstü görüntüsünü kameranzda görebilirsiniz. Bu size justin Tv gibi sitelerde canl yayn yapma avantaj salayacaktr.  Seçenek Desktop...   ta iken Options -> Video Options... -> Video output stream yönergesini izleyin

Burada Output resolution:  640x480 , 320x240 , 160x120 ekran ayarlarn yapabilirsiniz. 

        Ayn zamanda Select rectangle... Butonuna tklayarak masa üstünüzde istediiniz alan maus ile seçerek görüntülüye bilirsiniz.   Eer ekrann görüntüsünü resim olarak kaydetmek isterseniz uan File -> Capture -> Photos...  yönergesini izleyin.
 

Snapshots folder: Burada resimleri kaydedeceiniz dizini belirtin.   Take snapshot Butonuna basarak resimleri kaydedebilirsiniz.

Programn çalabilmesi için gerekli olan minumum sistem özellikleri :
CPU 1 GHz, 256 Mb RAM, Windows 2000 or later, web-camera connected

|
Kapat

Alfabetik Sirala : A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - 123 - @ 

 
 
(C)2005-2008,birseyindir, Btn haklari saklidir.